Special Projects: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
|[http://www.comics.org/series/12759/ Triumph Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?cid=810 7-10] | |[http://www.comics.org/series/12759/ Triumph Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?cid=810 7-10] | ||
|- | |||
|[http://www.comics.org/series/17458/ Vicky Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=11734 December 1948] | |||
|- | |- | ||
|[http://www.comics.org/series/27766/ Woolworth's New...]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=13767 nn] | |[http://www.comics.org/series/27766/ Woolworth's New...]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=13767 nn] | ||
|} | |} |