Special Projects: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
|[http://www.comics.org/publisher/7355/ Funny Wonder vol. II]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=9958 72] | |[http://www.comics.org/publisher/7355/ Funny Wonder vol. II]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=9958 72] | ||
|- | |||
|[http://www.comics.org/series/11756/ Glamorous Romances]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?cid=302 41, 72] | |||
|- | |- | ||
|[http://www.comics.org/series/12759/ Grand Slam Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=5948 54] | |[http://www.comics.org/series/12759/ Grand Slam Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=5948 54] |