Special Projects: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
|[http://www.comics.org/series/12753/ Captain Rocket]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=10861 1] | |[http://www.comics.org/series/12753/ Captain Rocket]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=10861 1] | ||
|- | |||
|[http://www.comics.org/series/37670/ Christmas Story Book (Woolworth's)]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=13766 nn] | |||
|- | |- | ||
|[http://www.comics.org/series/12984/ Funny Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=13994 11] | |[http://www.comics.org/series/12984/ Funny Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=13994 11] |