Special Projects: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
|[http://www.comics.org/series/604/ Crime Must Pay the Penalty]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?cid=297 5 issues] | |[http://www.comics.org/series/604/ Crime Must Pay the Penalty]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?cid=297 5 issues] | ||
|- | |||
|[http://www.comics.org/series/19865/ Ernie Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?cid=299 25] | |||
|- | |- | ||
|[http://www.comics.org/series/12984/ Funny Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=13994 11] | |[http://www.comics.org/series/12984/ Funny Comics]||[http://digitalcomicmuseum.com/index.php?dlid=13994 11] |